Rzeczywistość nie jest taka, jaką ją widzimy, ale taka, jaką ją interpretujemy. Każdy z nas ma własne okulary, przez które patrzy na świat.

Nazywam się Małgosia Kędzierska. Jestem psychodietetykiem i wkrótce psychologiem. Specjalizuję się w psychologii odżywiania. Na co dzień pomagam kobietom dbać o zdrowie i dobre samopoczucie poprzez zmianę nawyków żywieniowych i regularną aktywność. Moim celem jest zachęcenie Cię do zrównoważonego dbania o siebie tak, aby zdrowszy styl życia nie był przykrym obowiązkiem na chwilę, a stał się przyjemną codziennością.

W swojej praktyce psychodietetycznej współpracuję z osobami, które borykają się z różnymi problemami związanymi z odżywianiem. Wspieram kobiety w skutecznym odchudzaniu bez restrykcji i ograniczeń, uczę jak wyjść z błędnego koła odchudzania, przestać się przejadać, naprawić skomplikowaną relację z jedzeniem i odzyskać spokój. Dodatkowo moje wsparcie kieruję do osób cierpiących na otyłość, zaburzenia odżywiania, jedzenie emocjonalne czy napadowe objadanie się

W mojej pracy stawiam na empatię, zrozumienie i wsłuchiwanie się w potrzeby moich klientów. Dążę do pomocy w zrozumieniu korzeni tych trudności oraz wspólnie szukamy zdrowszych sposobów radzenia sobie z emocjami. Moim celem jest wspieranie klientów w osiągnięciu równowagi, pozytywnej samooceny oraz zdrowszego podejścia do odżywiania i własnego ciała.

Obecnie studiuję psychologię na SWPS w Warszawie, a dodatkowo kształcę się w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach co pozwala mi jeszcze lepiej rozumieć drugiego człowieka i kompleksowo zabać o zdrowie psychofizyczne i równowagę.

Przez ostatnie 10 lat pracowałam dodatkowo jako intruktor zajęć fitness oraz trener personalny co sprawia, że doskonale rozumiem znaczenie aktywności w naszym życiu.  

Czwartkowy psycholetter

Psychologia

Może tego nie zauważasz, ale psychologia jest wszechobecna w naszym życiu na co dzień i  wierzę, że dzięki znajomości pewnych zagadnień z tej dziedziny możemy znacznie poprawić jakość swojego życia.

Psychodietetyka

Znajdziesz tu treści z zakresu psychodietetyki i psychologii odżywiania. Chciałabym Cię zainspirować do elastycznego podejścia do jedzenia – bez diet, zakazów i ograniczeń. Aby osiągać efekty możesz jeść normalnie, nie musisz być na restrykcyjnej diecie.

Zdrowie psychiczne

Dobrostan psychiczny jest istotnym aspektem naszego życia, który wpływa na ogólną jakość życia. Troska o naszą psychikę jest równie ważna jak dbanie o zdrowie fizyczne.

Newsletter

Więcej treści psychoedukacyjnych (i nie tylko) znajdziesz tutaj:

Subscribe
& be the first
to read
Only the best content